Doğru kişiyle doğru yol almakmış sır olan

Hayatımın kadını diyorum, neden mi böyle diyorum:) okumaya devam edin o vakit! yıllarca diyet ve spor yaptım fakat kilo almamı durduramadığım gibi her diyet ve spor sonrası daha fazla kilo aldım:( bu konuda kendimi başarısız ilan edip kilomla sözde barışık yaşamaya karar verdim… siyahların içine girip insanların arkasına saklanan biri oldum çıktım… ne zaman sağlığımla ilgili ciddi bir sorun yaşadım işte o zaman yollarımız kesişti hayatımın kadını ile.

Yememek değilmiş işin sırrı, spor yapmakla da bitmiyormuş iş; doğru kişiyle doğru yol almakmış sır olan. hayatımın kadını önce beni tanıdı ve sonra yola benim mutluluğumu önemseyerek devam ettik. Kendi kendine diyet yapamayanlar, mutfakla arası çok iyi olanlar ya da hiç iyi olmayıp hep dışarda beslenenler size tavsiyem KİBEM MUTFAK ile tanışın. Hayatımın kadını deneyimlerini muhteşem yemekleri ile her gün kapıma getirdi ve ne market derdim oldu ne mutfak. aslında yoğun hayat temposu içinde ‘ diyet yapıyorum’ stresini yaşamadan biri benim adıma ne yemem gerektiğine karar verdi. 6 ayda 20 kg verdik ve vermeye devam ediyoruz. HATİCE’CİM çok teşekkür ederim bana sağlığımı ve gençliğimi geri verdiğin için; bu yolda beni hiç yalnız hissettirmediğin için ve sürekli başarımı kutladığın için:) ama şunu söylemeliyim birlikte kilo verdik bizim başarımız:)

Kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir kilo verme süreci yaşamak istiyorsanız Diyetisyen Hatice Karslıoğlu ve Kibem Mutfağı şiddetle tavsiye ediyorum.

Fatoş Balaban

TOP