Sibel Hanım

Hatice Karslıoğlu ile tanışmam benim hayatımın dönüm noktası oldu. Çocukken geçirdiğim romatizma ve zatüre hastalıklarıyla beraber kortizon kullanmaya ve hızla kilo almaya başladım. 30 yaşıma kadar hep kilolu bir insan oldum. Hayatım hep başarısız diyet denemeleriyle geçti. Birçok doktora ve diyetisyene gittim, hiç bir problemim olmadığını söylediler. Hiç kimse neden kilo aldığımı açıklayamadı. Hedefimin çok altında verdiğim kiloların yeterli olduğuna ve bazı bünyelerin kilo veremeyeceğine beni ikna ettiler. Verdiğim kiloları ise fazlasıyla geri alıyordum. Hatice Hanımı internette yaptığım araştırmalar sonucunda buldum ve hayatımın en doğru kararını vererek kendisiyle sağlıklı beslenmeye başladım. Öngördüğü bazı tanıların kesinleşmesi için bazı testler yaptırmamı istedi ve insülin direnci ve birtakım besin alerjilerinin bana kilo aldırdığını gördük.

İlk defa neden kilo aldığımı öğrendim. Beni hiç yormayan, hiç aç bırakmayan listeler hazırladı Hatice Hanım. 10 ay gibi bir sürede 25 kilo verdim farkına bile varmadan.

Kilolarımla birlikte yanlış beslenmeden kaynaklandığının farkında olmadığım birçok sorunumdan da kurtuldum: sürekli yorgun, mutsuz halim, egzamalarım, kas kramplarım vs.. Hatice Hanım sadece bana beslenme danışmanlığı yapmakla kalmadı güleryüzü, içtenliği, samimi davranışlarıyla da ruhumu iyileştirdi. Kendisinin beyin okuma gibi özel bir yeteneği var, hiç bir problemi saklayamıyorsunuz :)

O artık hayatımın önemli bir parçası. Gitmek isteyenlere tavsiyem Hatice Karslıoğlu bu işin duayeni. Kendisine hayatıma kattığı bütün güzellikler için binlerce teşekkür ediyorum.

TOP