Uzmanından Kişiye Özel Diyet

Diyet kişiye özel olmalıdır. İnternetten, arkadaşınızdan aldığınız diyetler faydadan çok zarar verebilir. Geçici başarı sonrasında sorunların tekrar etmesi ya da başarısızlık karşısında kararlığın kırılmasıyla sonuçlanır. Diyet konusunda mutlaka uzman diyetisyenlerden yardım almalısınız. Ankara Diyetisyen Hatice KARSLIOĞLU, 25 yıllık tecrübesi ve çok sayıda başarı hikayesiyle diyet hizmeti vermektedir.

KİBEM kurucusu Hatice Karslıoğlu, bilimsel metodolojisi çerçevesinde kişiye özel diyet programları hazırlar. Her insan benzersizdir. Günlük aktiviteleri, cinsiyet,yaş, kilo, beslenme düzeni ve sağlık durumu gibi pek çok etken nedeniyle diyeti de benzersiz olmak zorundadır. KİBEM ile iletişim kurarak ihtiyacınız olan profesyonel desteği kolayca alabileceksiniz.

İletişim formu, canlı destek veya telefon numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi, Hatice Karslıoğlu ile sağlıklı diyet programına davet ediyoruz. Nerede olursanız olun, online diyet hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

Diyetinizi Uzmanlara Bırakın

Mesafeleri ortadan kaldıralım. Online diyet programımıza katılın.

KİBEM, geçici değil, kalıcı sonuçlar peşindedir. Danışanlarına sağlıklı ve bilinçli beslenmenin yollarını göstermek ve bu sayede yaşam kalitesini yükseltmek üzere hizmet verir. Herkes tarafından uygulanan diyet reçeteleriyle geçiştirmez. Kısa sürede hızlı kilo kaybı ya da kazanımı taahhüdünde bulunmaz. Tek yönlü beslenmeye yönlendirmez, aç kalmayı öngörmez. Ankara diyetisyen Hatice Karslıoğlu ile bilimsel, pratik, kolay diyet programı uygulayacaksınız.

Yaşam koşullarınıza göre beslenme biçiminizi yeniden sağlıklı bir düzene oturtur. Beslenme konusunu yeniden ve yeni bilgilerle düşünmenizi sağlar. Yaşamınızı her yönüyle gözden geçirmenizin yolunu açar.

Onlar Başardılar

Uzman Diyetisyen Hatice Karslıoğlu ile yaptıkları diyet planları sayesinde hedeflerine ulaşan danışanlara kulak verin. Onlar başardılar, desteğimizle siz de başaracaksınız.